Uprzejmie informujemy, że na stronie www.margonin.pl w zakładce/aktualności  znajduje się odnośnik do ankiety, dotyczącej potrzeb gminy Margonin- uruchomienie połączeń komunikacji […]
UWAGA !!! UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE W ZWIĄZKU ZE ZŁYMI WARUNKAMI ATMOSFERYCZNYMI ZJEŻDŻALNIE WODNE W DNIU 23.08.2021 r. BĘDĄ NIECZYNNE. ZA […]
Godziny otwarcia kompleksu zjeżdżalni wodnych w Margoninie 2021 Poniedziałek – Niedziela 10:00 – 18:00* Sesja przedpołudniowa 10:00-13:55 Przerwa techniczna 13:55-14:05 […]

Aktualnie w Gminie Margonin znajduje się pięć boisk wielofunkcyjnych w miejscowościach: Próchnowo, Radwanki, Adolfowo, Kowalewo i Zbyszewice. W przyszłości planowana jest budowa boisk w kolejnych miejscowościach.

Boisko w Próchnowie jest wzorowane na wielofunkcyjnym Orliku, ale zamiast poliuretanu ma specjalną nawierzchnię, która nie dość, że jest trwalsza to zimą łatwo może się zamienić w bezpieczne lodowisko. Oddane do użytku w 2013 roku, cieszy się dużą atrakcyjnością wśród dzieci i młodzieży bez względu na porę roku.

Boisko o podobnym rodzaju nawierzchni znajduje się przy Szkole Podstawowej w Radwankach. Zostało ono oddane do użytku rok później, tj. w 2014 r., właścicielem i zarządcą boiska jest Stowarzyszenie Margońska Wieś Dziś i Jutro.

Kolejną inwestycją jest boisko wielofunkcyjne o nawierzchni z trawy syntetycznej, które znajduje się w miejscowości Adolfowo. Boisko przeznaczone jest przede wszystkim do gry w piłkę nożną, rugby i football amerykański. Obiekt został oddany do użytku w czerwcu 2016 r.

Następne boisko powstało w Zbyszewicach. Posiada wytrzymałą i nie wymagającą drogiej konserwacji powierzchnię z polipropylenu. Boisko zostało oddane do użytku w lipcu 2017 r.

Najnowszą inwestycją jest boisko wielofunkcyjne w Kowalewie z wytrzymałą nawierzchnią z poliuretanu. Obiekt został oddany do użytku we wrześniu 2017 r.

Kolejnym planowanym obiektem jest boisko wielofunkcyjne w Lipinach.

Galeria – Próchnowo (2013)

Galeria – Radwanki (2014)

Galeria – Adolfowo (2016)

Galeria – Zbyszewice (2017)

Galeria – Kowalewo (2017)

Wizualizacja – Lipiny

Kontakt w sprawie funkcjonowania boiska wielofunkcyjnego w Próchnowie i Adolfowie, zgłaszanie uwag, sugestii i spostrzeżeń

Sylwia Mirecka, tel. 67 35 41 341
e-mail: sport@margoninsport.pl

Kontakt w sprawie funkcjonowania boiska wielofunkcyjnego w Radwankach, zgłaszanie uwag, sugestii i spostrzeżeń

Renata Kabacińska – Prezes Zarządu Stowarzyszenia „Nowoczesne Radwanki”,
tel. 512 061 772

Za wszelkie uwagi, sugestie i spostrzeżenia dziękujemy. Są one dla nas cenne, mobilizują do jeszcze bardziej wytężonej pracy, aby lepiej realizować Państwa oczekiwania oraz przyczyniają się do usprawnienia pracy obiektu.

Skip to content